FINAŁ KONKURSU „MILION OD HONORATA” JUŻ ZA NAMI, OTO WYNIKI

Bardzo dziękujemy za tak liczne zaangażowanie się w konkurs. Dużą radością jest dla nas świadomość, że aż tyle młodych ludzi miało okazję poznać bł. Honorata Koźmińskiego. Do finału przystąpiło 44 uczestników:

Gratulujemy wszystkim wysiłku i mamy nadzieję, że nie będzie to dla Was młodzi ostatnia przygoda z bł. Honoratem Koźmińskim – już dziś zapraszamy Was na kolejne edycje. Poniżej zamieszczamy wyniki Finału Konkursu. Gratulujemy zwycięzcom a wszystkim dziękujemy za uczestnictwo i pogłębienie znajomości Wielkiego Zakonnika. Dziękujemy też wszystkim opiekunom za przygotowanie dzieci i młodzieży do Finału.

s. Agnieszka Kłosińska – Główny Koordynator Konkursu

Wyniki finału
Wyniki finału


I ETAP ZA NAMI OTO WYNIKI TYCH ELIMINACJI

Bardzo dziękujemy za tak liczne zaangażowanie się w konkurs. Dużą radością jest dla nas świadomość, że aż tyle młodych ludzi miało okazję poznać bł. Honorata Koźmińskiego.Do pierwszych szkolnych eliminacji podeszło 50 szkół:

To bardzo cieszy. Jeszcze większą radością jest fakt, że do I Etapu Konkursu przystąpiło aż 410 uczestników:

Gratulujemy wszystkim wysiłku i mamy nadzieję, że nie będzie to dla Was młodzi ostatnia przygoda z bł. Honoratem Koźmińskim. Poniżej zamieszczamy wyniki I Etapu Konkursu. Dane osób, które zakwalifikowały się do Finału. Gratulujemy zwycięzcom I Etapu a wszystkim dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie. Dziękujemy też wszystkim opiekunom i Szkołom za zorganizowanie i przeprowadzenie w Waszych placówkach I Etapu Konkursu. Teraz zapraszamy na Finał do Płocka. s. Agnieszka Kłosińska – Główny Koordynator Konkursu

Wyniki
Wyniki